Kontakt

Vi står alltid till din tjänst!

Hyra

Du kan kontakta vårt företags ansvarschef för dina hyrestransaktioner eller skriva och ringa direkt till vårt företagskontor i Stockholm. Vår kundtjänst hjälper dig.


Hyra Kontakt 


E-mail: hyra@dreamhome.one

Vardagar kl. 9:00-17:00

 

 

Felanmälan

Vänligen rapportera felansökan inom arbetstid!


Fel Kontakt

E-mail: fel@24service.org

 

 

Kvällar och helger

Efter ett haveri som måste åtgärdas snabbt i ditt hem, anläggning, allmänna utrymmen eller trädgård, när kundservice inte är tillgänglig, ring vår fastighetshjälplinje för brådskande frågor.


Fel Kontakt

Tel: 076 527 1222

Vardagar kl. 9:00-17:00

Helgdagar kl. 10:00-16:00

E-mail: fel@24service.org

Filialkontor

Dröm Hem Sverige AB


Org.nummer: 559089-3888


Adress: Råstavägen 17

169 54 Solna

Område: Sverige


Kontakt: Linda Gustafsson

Telefon: 072-7321111

linda@dreamhome.one


Dröm Hem Stockholm AB


Org.nummer: 559231-8876


Adress: Stråkvägen 3

169 35 Solna

Område: Stockholm län


Kontakt: Camilla

Telefon: 076-5271222

hyra@dreamhome.one


Dröm Hem Göteborg AB 


Org.nummer: 

556813-3119

Besökersadress: Duvans väg nr 21

424 55 Angered

Område: Västra Götaland


Kontakt: Daniel

Telefon: 072-7321111

goteborg@dreamhome.one

Dröm Hem Uppsala AB


Org.nummer: 556799-3687


Adress: Södernäsvägen 5,

748 30 Österbybruk

Område: Uppsala län


Kontakt: William Gustafsson

Telefon: 072-7321111

uppsala@dreamhome.one


Stockholm 1

Områdesansvariga:

Kundservice: 


Besöksadress: Kvarnhagsvägen 149

145 60 Norsborg

stockholm1@dreamhome.one

stockholm5@dreamhome.one


1) Dröm Hem Botkyrka AB

Botkyrka, Salem

botkyrka@dreamhome.one

Org. nummer: 559218-4328


2) Dröm Hem Hägersten AB

Hägersten, Lidingö

hagersten@dreamhome.one

Org. nummer: 559222-8703


3) Dröm Hem Skärholmen AB

Skärholmen, Kungsholmen

skarholmen@dreamhome.one

Org. nummer: 559214-0882


4) Dröm Hem Norrmalm AB

Norrmalm

norrmalm@dreamhome.one

Org. nummer: 556825-1044


5) Dröm Hem Täby 

Täby, Danderyd

taby@dreamhome.one

Org. nummer: 559225-2703

Stockholm 2

Områdesansvariga:

Kundservice: Daniel


Besöksadress: Råstavägen 17

169 54 Solna

stockholm2@dreamhome.one



6) Dröm Hem Solna AB

Solna, Sundbyberg

solna@dreamhome.one

Org. nummer: 559222-8729


7) Dröm Hem Kista AB

Kista, Spånga

kista@dreamhome.one

Org. nummer: 559231-4776


8) Dröm Hem Vällingby AB

Vällingby, Östermalm

vallingby@dreamhome.one

Org. nummer: 556724-3695


9) Dröm Hem Bromma AB

Bromma, Södermalm

Org. nummer: 559231-1921

bromma@dreamhome.one


10) Dröm Hem Nacka AB 

Nacka, Värmdö

nacka@dreamhome.one

Org. nummer: 559214-0874

Stockholm 3

Områdesansvariga:

Kundservice: Colin


Besöksadress: Skrakvägen 3

141 72 Huddinge

stockholm3@dreamhome.one



11) Dröm Hem Huddinge AB

Huddinge, Nykvarn

huddinge@dreamhome.one

Org. nummer: 559218-4344


12) Dröm Hem Årsta AB

Älvsjö, Årsta, Enskede, Väntör

alvsjo@dreamhome.one

Org. nummer: 559224-7109


13) Dröm Hem Haninge AB

Haninge, Nynäshamn

haninge@dreamhome.one

Org. nummer: 559232-4767


14) Dröm Hem Farsta AB

Farsta, Skarpnäck

farsta@dreamhome.one

Org. nummer: 559231-8876


15) Dröm Hem Tyresö E/F

Tyresö, Södertälje

tyreso@dreamhome.one

Org. nummer: 769625-5509

Stockholm 4

Områdesansvariga:

Kundservice: 


Besöksadress: Ramgränd 8

175 47 Järfälla

stockholm4@dreamhome.one



16) Dröm Hem Järfälla AB

Järfälla, Vallentuna

jarfalla@dreamhome.one

Org. nummer: 559218-4351


17) Dröm Hem Upplands Bro AB

Upplands Bro, Österåker

upplandsbro@dreamhome.one

Org. nummer: 559162-2658


18) Dröm Hem Sollentuna AB

Sollentuna, Norrtälje

sollentuna@dreamhome.one

Org. nummer: 559218-4278


19) Dröm Hem Upplands Väsby AB

Upplands Väsby, Sigtuna

upplandsvasby@dreamhome.one

Org. nummer: 559146-4440


20) Dröm Hem Ekerö E/F

Ekerö, Vaxholm

ekero@dreamhome.one

Org. nummer: 769624-0691

Stockholm 1

Stockholm 2

Stockholm 3

Stockholm 4

Kontakta Oss

Felanmälan kontakt:


24Service Sverige AB

fel@24service.org


Adress: Stråkvägen 3

169 54 Solna

Kund betalning:


Idébanken Startup Sverige AB

ekonommi@idebank.eu

hyra@dreamhome.one


Adress: Råstavägen 17

169 54 Solna

Jobb och utbildningar:


Idébanken HR

hr@idebankenhr.com


Adress: Råstavägen 17

169 54 Solna

Juridik frågor:


Idébanken Juristbyrå

jurist@idebankenjurist.com


Adress: Råstavägen 17

169 54 Solna

Kontaktformulär